Pages

8 Ağustos 2012 Çarşamba

Duvarlarda canlı renkler nasıl olur sizce? :)

Sanırım evimi dekore ederken daha bir tutucuydum :) Klasik siyah-beyaz tarzda döşedim evimi ve aslında halen daha, çok da seviyorum fakat ara ara acaba salon farklı bir renkte olsaydı, en azından bir duvarı farklı bir renkte veya dokuda olsaydı demeden de kendimi alamıyorum.
Farklı canlı veya pastel tonlarda renkli duvarlar, evet çok keyifli hatta ilk görüşte çok dinamik ama sonrasından korkuyorum yani sıkılmaktan korkuyorum. Sizce hergün kırmızı bir odada oturmak ne kadar keyifli olabilir ki? Belki salon veya oda çok büyükse, duvarlar üzerinize üzerinize gelmiyorsa o zaman olabilir.

Şahsen benim fikrim, en güzeli salonun tek bir duvarının farklı renkte veya dokuda olması ;)
Böylece renk, odaya hareket katarken çok da bunaltmamış olur. Ya da şöyle diyelim; benim gibi sıkılgan ve ilgisini herşeyden hemen kaybeden biri için, bütünde değil de bir parçada değişiklik yeter sanırım :))

Fark iyice belirginleşsin diye araya pastel tonlarda dekore edilmiş ev görselleri de ekledim. Şimdi söyleyin bakalım evinizde hangi renkleri kullanmak istersiniz?
Size her daim huzur veren pastel tonlarını mı?
Yoksa enerjisiyle sizi sarıp sarmalayan canlı renk tonlarını mı? :))


dighomedesign

10 yorum:

Chilek dedi ki...

Bırak acabaları şekercim evin çok güzel:)) İlerde hani büyük evinde ve bebek odanda belki de yaparsın bunları daha güzel olmaz mı?;))

Selin Ergeçer dedi ki...

Chilekcim :)))) çok teşekkür ederim tatlıcım benimm :) evet evet ilerde diyelim, inşallah ;))

Meyra dedi ki...

ben nil yeşilini tercih edebilirim huzur veriyor bana.Ama değişiklik iyi gelir biz ikizlere denemelisin canım tabiki tek duvara;) sonra beğenmezse tüm evi baştan aşağı boyayabilir ikizler kadını:))

Sevil Aslan dedi ki...

ben herzaman krem beyaz gibi açık tonları cok sevıyorum canım duvarlarda..canlı canlı renkleri daha cok kıyafetlerde sevıyorum :)canlı renklerle dekore edilmiş evlerde aslında ilk başta gözüme cok guzel gelıyor ama bizim evde olmaz :))cok cabuk sıkılırım sonra pişman olurum neden yaptırdım dıye :)

cemre dedi ki...

evde renk olmalı, tek renk belli tonlar beni sıkar. senin gibi çabuk sıkılan biri olduğumdan ben evimin her odasını farklı renge boyattım. mesela oturma odam yeşil-sarı, mutfağım vişne rengi yatak odam sütlü kahve-bej. mooduma göre oda secebiliyorum yani :)) iki rengi tek odada kullanmak acaip fark yaratıyor..

Zeynep Özmen Ünlü dedi ki...

bende ikizlerim :) seçim yapamadım, kararsızım.:)

CEPAYNASI dedi ki...

böyle bakınca sevsemde,
evimde istemiyorum bu canlı renkteki duvarları:)

Selin Ergeçer dedi ki...

Meyracim,ikizler olmak da zor degil mi?:))

Sevilcim, iste ben de pisman olmaktan korkuyorum, sagim solum belli olmaz benim ;))

Cemrecim, aslinda ben de gardrop
Odami farkli renklerde boyatmistim ama salon daha fazla cesaret istiyor ;)

Selin Ergeçer dedi ki...

Zeynepcim, hehehe sen de bendensin :)

CEPAYNASİ, degil mi biraz iddiali gercekten de ;)

Adsız dedi ki...

harika olur ve olmuşta, fikir bile verdi bana hatta, teşekkür ederim:)
bende beklerım bu arada, sevgilerle!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...