Pages

4 Temmuz 2011 Pazartesi

Sonunda Chilekle Buluştuk :))))))))))

Ben bu kadar güzel geçen, bu kadar nasıl geçtiği anlaşılamayan, bu kadar tadı damağımda kalan bir 4 saat yaşamamıştım :))
Evet sanırım anladınız, geçtiğimiz cuma günü, sonunda sevgili Chilek ile yani sevgili Nihan ile buluştuk :))))))))

Yüz yüze buluşmadan önce de biliyordum aslında ne kadar aynı olduğumuzu, kafamızın nasıl aynı çalıştığını, ama yüz yüze görüşünce bir kez daha anladım ki, ben nasılsam sevgili Nihan da aynısı :) Her şey, her düşünce, her his bu kadar mı aynı olur :))
Bu nasıl anlatılır bilemiyorum, sanki ilk görüşmemiz değil de, sürekli görüşüyormuşuz da bu da onlardan biriymiş gibi, ilk dakikadan itibaren cır cır konuşmaya başlar mı 2 insan :) Evet olurmuş, gerçekten olurmuş...Daha ilk andan itibaren o kadar tatlı bir sohbet sardı ki bizi, konu konuyu açtı, konu konuyu açtı derken oturduğumuz Starbucksta kalakaldık :)) Starbuckstan sonra, 2 kızın yan yana gelip de yapmadan duramayacağı bir ritüeli gerçekleştirelim dedik yani mağazalara baktık :))  Zaten 2 kız yan yana gelecek de mağaza gezmeyecek, tarih yazmaz :PP Ve sonrasında da çook güzel bir yemek yedik karşılıklı, bütün rejimi,diyeti bir kenara bırakarak böyle biralar tokuşturarak filan :)) Ve tabii ki yemek sonrası kahvemiz;
Bu güzel günün güzel anılarından başka, bana kalan çok özel ve çook güzel başka birşey daha var :)
Sevgili Chilekciğimin kendi elleriyle bana yaptığı doğumgünü hediyem :))Bazen bazı şeyleri ne kadar da güzel yazsam, ne kadar da anlatmaya çalışsam anlatamayacakmışım, o hisettiğim duyguları sanki iyi ifade edemeyecekmişim gibi gelir. İşte bu da o anlardan biri yani bu güzeller güzeli kutu, benim için o kadar değerli ki, nasıl anlatsam, nasıl tarif etsem sanki yetersiz olacakmış gibi geliyor bana... Bu kutuya her baktığımda, benim için yapılmış olduğu aklıma geliyor, benim için,sadece benim için :)) Bu nasıl özel bir his, nasıl özel bir hediye, nasıl değerli benim için anlatamam :))Evimin en güzel köşesine yerleştirdim bile :) Ve ne zaman baksam, bana Chilekciğimi yani içtenliği, hesapsızlığı ve kafası benim gibi çalışanların olduğunu hatırlatıyor bana :) Ve de ne kadar şanslı olduğumu; şanslıyım çünkü Nihan ile yollarımız bir şekilde kesişti :)) Şanslıyım çünkü çoğu konuda benim gibi düşünen biriyle tanıştım...:) O kadar çok ortak noktamız var ki; konuşurken kaç kez içimden "Allahım işte benden bir tane daha var" diye geçirdim :)) Evet benden bir tane daha var ve Ankara'da...Bu önemli bir detay mı? Hiç değil çünkü biliyorum ki aynı şehirde olamasak da artık hep birlikteyiz ve birbirimize sadece bir otobüs veya uçak kadar uzağız :)) Başka bir deyişle; artık hep yakınız :))))))

18 yorum:

balgözlükız dedi ki...

çok sevindim okurken,çünkü blog sayesinde bu şekilde dostluklar edinmek o kadar farklı ve güzelki...:)

Meyra dedi ki...

aman tanrım kimler biraraya gelmiş!!!keyifli saatlerin yansıması her kelimede anlaşılıyor canım:)) hediyen süper çok cici bir kutu olmuş iki duyarlı ve zarif insan bi araya gelirse zaten zaman keyfiyle geçer:) keyfiniz ve arkadaşlığınız daim olsun canım...

Chilek dedi ki...

Dost kazanmak konusunda şanslı olamaz herkes, ama ben çok şanslıymışım:)) Seni tanıdım, daha çok sevdim, daha çok ben oldum. İyi tanımışım seni iyi varsın Selincim:))

Sayın KARACA dedi ki...

oğğğ sefanız olsun efendim vallahi kıskanmadım değil :) keşke bizde size katılabilseydik :)

Selin Ergeçer dedi ki...

balgözlükız,gerçekten çok güzel bir his :)

Meyracım,evet sonunda biraraya gelebildik:)) yazımda bunu hissettirebildiysem ne mutlu bana :))

Chilekcim,canım benimm,asıl sen iyi ki varsın:) bu koca blog dünyasında ne şanslıymışız ki rastlaşmışız :) bitanemsin sen :))

Sayın KARACA,belki bir dahakine büyük bir organizasyon yaparız :))

Yeşim dedi ki...

:)) iki dünya şekeri bir araya gelir de saatler yeter mi? Ne güzel bir dostluk canlarım benim daim olsun :)

Sevil Paçcı Yılmaz dedi ki...

Gözün aydın Selincim:) darısı bir dahaki buluşmanıza! gönüller bir olduktan sonra mesafeler önemsiz kalıyor,tecrübeyle sabittir:)

lolipu dedi ki...

ooohh ne güzel valla imrendim. Kutunun yapım aşamasında oradaydım. Selincim inan Nihan çok özendi kutuyu yaparken. Pek de güzel olmuş güle güle kullan:)))

Eya dedi ki...

Chilek´e de yazdim...ne güzel ayni frekansi yakalyabilmek...sevgiler

zehra

Selin Ergeçer dedi ki...

Yeşimcim,hakikaten öyle,çok teşekkür ederim:))

Sevilcim,eminim buna, teşekkürler :))

Lolipu, ne kadar özendiği kutumdan belli oluyor zaten,ben bu kadar şirin,tatlı birşey daha görmedim,çook güzel,bayıldım:) Çok teşekkürler eminim çok güzel günlerde kullanacağım :)

Moda(e)rator~ Moda olan Herşey Kontrol Altında dedi ki...

hey siz iikiniz çok tatlısınız!

colette dedi ki...

Ne mutlu ikinize de... Nihan benim için de çok özeldir .

Elifinelizi dedi ki...

İnanılacak gibi değil blog dostluğunun samimiyeti :)
Ne güzel , ne keyifli geçmişitir eminim .
Doğum günü hediyende kıskanılmıyacak gibi değil :) Sevgiyle yapılmış
Darısı başımıza kızkıza sohbetler :)

Zeynep Özmen Ünlü dedi ki...

selincim, en güzel dostluklar bu şekilde de yakalanıyormus. zaman degıstı, sımdı bu asamalara geldık. kutu cok guzel, bır kutu hastası olarak, olabılecek en guzel hedıye olarak ıfade edebılıyorum. ıcıne ne koysam dıye gunlerce dusunebılırsın...

Selin Ergeçer dedi ki...

Modaerator,sen de çok tatlısın :))

Colette,gerçekten çok özel biri,şimdi benim için daha da özel :)

Elifinelizi,doğumgünü hediyem çok güzel,çok şirin,çok özel :) umarım yüzyüze olan kızkıza sohbetlerimiz artar :))

Zeynepcim, çok teşekkürler :) kutum çok güzel gerçekten de,en özel yere koydum bile :))

Syhn dedi ki...

çok güzel gerçekten.
kendi elleriyle yapmış olmasıise daha özel kılıyor..
ohh my dear, happy day ;)

Sazan dedi ki...

Ağlamak istiyorum sayın seyirciler :(

Böyle kendimi hülya koçiyt edası ile atasım var yatağa...

Ben kıskanıyorum diyorum, hatunlar buluşuyo yaaaa...

Ben de kutu istiyorum, ben de kedili küpe istiyorum...

Benim de canım vaarrr, ben de insannıımmm, tıırırııınnnn...

Öpüldünüz güzeller...

Selin Ergeçer dedi ki...

Syhn, çok özel benim için :))

Sazancım, her yorum mu beni gülümsetir, her yorum mu güldürür, ilahi canım benim yaa sen ne süper, ne tatlı bişeysin böyle :))))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...