Pages

6 Haziran 2011 Pazartesi

PETFEST ve Kısa Bir Tatil ;))

Dün Pedigree ve Whiskas'ın sponsor oldukları Petfeste gittik sevgilimle. Giderken katılımın az olacağını düşünüyorduk hatta yolda "kaç köpek vardır,100 var mıdır?" vs diye düşünürken, petfestin olduğu ParkOrman'a vardık... Karşılaştığımız manzarayı görmenizi çok ama çok isterdim :) İçerisi dopdoluydu, küçüğü, büyüğü her cinsten köpecik vardı içeride...
İçeride, sahipleriyle gelen köpecikler, sahiplenilmeyi bekleyen bebekler ve çeşitli dernekler vardı...Organizasyonda çeşitli yarışmalar da vardı... Kurulan parkurları güzelce eksiksiz tamamlayan köpişler ödüller kazandılar...Köpeğim bana benziyor yarışmasında ise, köpeklerine benzemeye çalışan köpek sahipleri vardı, görülmeye değerdi...Tüm bu yarışmalar içerisinde benim gönlüm,sahibiyle birlikte Beşiktaş forması giyen bu bebekten yana oldu;eee ne de olsa Beşiktaşlıydı :))))
Bunun yanı sıra çeşitli sosyalleşme ve dinlenme alanları da vardı...

En beğendiğim fotografı en sona sakladım :) Şu kareye bakar mısınız? İşte bu huzurun fotografı değil de ne :))Özetle; dün çook güzel bir gün oldu benim için :) Önüm,arkam,sağım,solum bebek kaynıyordu, e daha ne isterim :))


Bu arada siz bu postu okuduğunuzda ben muhtemelen ya Antalya'da ya da Antalya uçağında olacağım :))))) Uzun ve yorucu çalışmalarla geçen kışın sonunda, iyice dinleneceğimiz yaz tatilini hak ettik sevgili ile :) Yaniiii, 1 hafta boyunca tatildeyiz, sizden ayrı kalacağım ama 1 hafta sonrasında tekrar birlikte olacağız :)))
Şimdiden herkese huzurlu ve mutlu bir hafta, bana da bol eğlenceli bir tatil diliyorum, sevgiler :))

5 yorum:

Chilek dedi ki...

Ya çok güzelmiş gerçekten umarım benzeri Ankara'da da olur:) Çok sevindim tatlim keyfini çıkar ohh misler gibi koca bir hafta ne güzel ne güzel şimdiden iyi tatiller:)))

Hande dedi ki...

Bu kadar yakınımda olupda gidememek beni üzdü bir dahaki sefere inşallah. İyi tatiller canım :)

Yeşim dedi ki...

Çok çok güzel bir festival olmuş :) Canım benim iyi ki gitmişsin. Bu arada iyi tatiller diliyorum sana. Bütün yılın ağırlığından arın, tazelen :)

Meyra dedi ki...

keşke böyle etkinlikler buradada olsa gidip bu huzura ersek ruhumuzu şenlendirsek bu yumurcaklarla ne iyi olurdu:))
iyi tatiller canım,bol keyifler..

Zeynep Özmen Ünlü dedi ki...

heyyyy bizde antalyadayız su anda...aynı anda tatıle cıkmısız :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...