Pages

5 Eylül 2013 Perşembe

Ev dekorasyonu Zor mu? Eğlenceli mi?

Geçen postlarımdan birinde ev olayımızı hallettiğimizden bahsetmiştim. Evet son zamanlarda yazamayışımın tek nedeni bu; yorgunluk. Sürekli bir koşturma halinde ve sürekli bir şeyler seçme halindeyiz. Ne kadar güzel ama bir o kadar da yorucu bir süreçmiş bu. Evlenirken bu kadar yorulmadığımızı hatırlıyorum, herhalde o sırada dikkatimizin büyük bir bölümünü düğüne odaklamıştık ve farkında olmadan mı geçti bilemiyorum ama evet ev için son günlerde çok yorulduğum doğrudur :) Her şey içimize sinsin istiyorum, sonradan "tüh keşke şurayı da şöyle yapsaydık" dememek için maksimum çaba sarf ediyoruz. Sonuç mu? Henüz bilemiyorum ama umarım sonuç tüm bu yorgunluğu unutturacak nitelikte olur :)
E madem dekorasyon dedik, bu posta birkaç görsel eklemeden olmaz...

Mesela bu salonda en sevdiğim kısım kocaman pencereler oldu. Bol güneş ışığı alan ev nasıl da ışıl ışıl gözüküyor...
 Bu salonda da renk kullanımını sevdim. Tek düze salonları sevmiyorum açıkcası. Mutlaka bir renkle salona hareket katma taraftarıyım. Aşağıdaki 3 örnekte renklerin salona nasıl da enerji kattığını görüyoruz... Bence siz de sıradanlıktan biraz çıkıp renklere salonunuzda yer verin... Bu, renkli yastıklarla olabilir, renkli bir halıyla veya renkli bir perdeyle olabilir... Bence pişman olmayacaksınız ;)

Canlı çiçeklerin evi nasıl da yaşanılır kıldığını burada belirtmeme hiç gerek yok herhalde, bu konuda hepimiz hemfikiriz :)
Bu salondaki tatlı mı tatlı köpişi belirtmeden geçemeyeceğim. Hiç dikkatimi çekmeyecek olan bir salonu bile postuma taşımak istedim :) Bir hayvan varsa, o ev zaten yaşanılası bir evdir :))
 
Keyifli perşembeler :))


2 yorum:

coletté dedi ki...

Seçimleriniz çok güzel ama ben en çok
" Bu salondaki tatlı mı tatlı köpişi belirtmeden geçemeyeceğim. Hiç dikkatimi çekmeyecek olan bir salonu bile postuma taşımak istedim :) Bir hayvan varsa, o ev zaten yaşanılası bir evdir :)) " yorumunu yaptığınız için sizi kutlamak istedim.
Sevgiyle kalın daima...

Selin Ergeçer dedi ki...

Colette, çok teşekkür ederim bu güzel yorum için :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...